Položky 0

Macrom

MACROM M-DSPA401
Macrom M-DSPA401 je zosilňovač so zvukovým procesorom ktorý sa dá nastaviť pomocou aplikácie ktorú stiahnete v Google play alebo Apple store.

Po inštalácii zosilňovača, ktorá bola celkom jednoduchá, som bol prekvapený ako to zvýšilo výkon reproduktorov. Potom som stiahol aplikáciu, ktorá slúži na naladenie procesoru. V aplikácii nájdete prehľadný ekvalizér, nastavenie časových oneskorení, fáz a úrovní. Všetko môžete nastaviť veľmi jednoducho a uložiť až na 5 pozícii do zosilňovača. Tak som začal ladiť časovky po ich nastavení som ešte trošku upravil ekvalizér a zrazu to začalo hrať výborne.
Tento zosilňovač by som odporučil všetkým ktorý si radi poladia zosilňovač, upravia na hudobný štýl ktorý práve počúvajú alebo sa neboja skúšať a testovať nové nastavenia.

Ja osobne som s týmto zosilňovačom veľmi spokojný je malý, výkonný a cenovo dostupný.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 9 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu