Položky 0

AKTÍVNY SUBWOOFER KENWOOD PA-W801B

Do našej ponuky som zaradil ďalšieho „krpca“. Jedná sa o otvorenú slim ozvučnicu, osadenú 8“ /20cm/ basovým reproduktorom. Osobne som sa bál ako bude vyzerať, keď ho vymontujem, ale ako je vidieť na fotkách vyzerá „róbustne“. Takže by mohol niečo vydržať J  Udávaný výkon 200/400W RMS/MAX bude postačujúci pre klasické montáže, kde je potreba zvýraznenie basovej zložky a nezabratia polovici kufra. Frekvenčný rozsah 32-250Hz, impedancia 4Ohmy a rozmery 30x15x45cm. Tvar dáva viacej možnosti umiestnenia/montáže subwooferu . Cena 269eur s DPH. V balení je samozrejme aj káblové ovládanie a subwoofer je možné ľahko demontovať vďaka odpájaciemu napäťovému konektoru.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

9 + 10 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu