Položky 0
2012/11/nase_rady.png

Aktivny subwoofer od JBL

 

JBL® GT-BassPro12 aktívny subwoofer produkuje prepychové basy hýbajúce vašim autom, prostredníctvom dizajnu, ktorý je taký úžasný, že ho nechcete nechať skrytý v kufri vášho auta. Patentovaný „Slipstream“ dizajn otvoru dodáva hlboké spodné frekvencie so súčasným minimalizovaním turbulencie. Turbulencia a šum otvoru pri vysokej hlasitosti nie je len nepríjemný. Ide taktiež o signál, že tento otvor už viac nepracuje a vy dostávate menej basov, ako ste si zaplatili. Slipstream dizajn je opatrne optimalizovaný pre kombináciu woofera, zosilňovača a ozvučnice a žiadna iná spoločnosť to tak nemá. A pomocou dodávaného diaľkového ovládača na úpravy počas jazdy, bude jediné zastavenie,ktoré budete musieť absolvovať to, pri ktorom budete tankovať palivo.

gt5activ1gt5activ2gt5activ3emphaser-esp-plc-konektor

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 4 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu