Položky 0

Anglická Královna

 Do dvery okrem „tony“ Extremu putovali Hertz HCX 165,3, ktoré doplníme ešte o výškové tiež od Hertzu. Napojené sú na zosilňovač Hertz EP4X  s dostatočným výkonom. O dostatok „štavy“sa staraá 20mm2 napájací set od Dietz-u. Ako zdroj signálu slúži sériové rádio so všetkým:) Na domontovaný DVD prehrávač sú napojené dva LCD monitory 7“ od Dietz-u. Opierky su prečalunené u našej čaluničky.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 13 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu