Položky 0
2020/01/REPRODUKTORY-TLMENIE-ODHLUCNENIE-SUBWOOFER-AUDI-A3-AUTOFUN-DRARTEX-EVOTEC-ESX-HERTZ-4776-scaled.jpg

AUDI A3 AUTOFUN DRARTEX EVOTEC ESX HERTZ

AUDI A3 AUTOFUN DRARTEX EVOTEC ESX HERTZ – Audi A3 2019 patrí medzi krásne autá a majiteľka je s ním spokojná. Jediná vec, ktorá kazí dojem bola hudba. Rozhodli sme sa pre výmena reproduktorov a samozrejme vytlmenie a odhlučnenie. Reproduktory si vybral zákazník s kamarátom a konkrétne Hertz CK165. Osobne sa mi tiež veľmi páčia. Tlmenie Autofun M3 /9ks/ na vonkajší a vnútorný plech, Autofun M1 /4ks/ na tapacír a na odhlučnenie sme použili Evotec Neoprén N6 /4ks/. Vzhľadom na nové auto sa všetko, ako aj pri starších autách, dopája na pôvodnú kabeláž bez jej poškodenia, aby nebol problém so zárukou. Na doplnenie basovej zložky sme použili subwoofer do rezervy ESX V1100A. Vzhľadom na kvalitu reproduktorov je samozrejme možné dopojiť 4 kanálový zosilňovač, alebo 6 kanálový s DSP pre lepšie vybudenie reproduktorov. Táto montáž nám trvala 2 dni a cena práca + materiál 1220eur.

AUDI A3 AUTOFUN DRARTEX EVOTEC ESX HERTZ

SUBWOOFER ESX V1100A DO REZERVY. Jedná sa o aktívny subwoofer, takže nieje treba zosilňovač. Výkon je 150/300W RMS/MAX. Vstavaný zosilňovač ma možnosť pripojenia signálu cez RCA, alebo pomocou vysokoúrovňového vstupu s funkciou AUTO ON. Pre ľahšie nastavenie zvuku je pribalené káblové ovládanie, pomocou ktorého si viete nastaviť hlasitosť, fázu, LPF a samozrejme aj Bass Booost. Veľkosť basového reproduktora je 28cm a stredom magnetu je otvor, cez ktorý sa subwoofer „šroubuje“ do úchytu rezervy. Cenu udáva výrobca 349eur. Rozmery priemer 36cm a výška 14,5cm.

Odkazy : ESX

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 9 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu