Položky 0

Audi A4 GTO

originál otvoroch. Volba padla na novú GTO radu od JBL a to GTO6508C,  vhodné aj na rádio, ale na zosiku sa úplne vyžívajú. Osadené v lakovaných MDF krúžkoch v predných aj zadných dverách. Výškače putovali do origionál otvorov v hornej časti dverý, nasmerované na cestujúcich. Kábel nieje napevno, ale ako je vidiet na fotkách je robený na konektory, aby pri prípadnom servisnom zásahu v originál servise nemuseli rozmýšlať ako to odpojiť a nepokaziť.  Na pripojenie na séroiové rádio sme použili HI/LO adapter od Dietzu tak ako aj napajací set 20mm2. Celková cena tejto montáž stojí 700e, čo je myslím si, vzhľadom na použité komponenty kvalitka. Samozrejme táto hudba tu nekončí, je možnsť dalšieho zdokonalovania, či už cez tlmenie dverý, napojenie reproduktorov na 4 kanál až po výmenu sériového rádia za multimédiu. A to si myslím že je veľká výhoda.

 

 

 

Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

Sample Image Sample Image Sample Image

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 5 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu