Položky 0

AUDI A6 AUTOFUN DRARTEX EVOTEX HERTZ

AUDI A6 AUTOFUN DRARTEX EVOTEX HERTZ – Toto auto samozrejme ponúka aj komfort a pohodlie a ani zvuk nebol pri kvalitnej nahravke zlý, ale prdný stredobas to už mal za sebou a tak sme prisúpili k výmene reproduktorov a samozrejme už keď je to rozobrané vytlmenie a odhlučnenie.Na vytlmenie sme použili 3mm materiál Autofun 3/2ks/ na vonkajší, DrARTEX Medium na vnútorný plech aj na tapacír /4ks/. No a na vonkajší plech na tlmenie sme nalepili odhlučnenie 6mm neoprén EVOTEC /2ks/. Tým pádom sme zamedzili rezonanciám dverí, prenikaniu hľuku do/z auta a teda zlepšenie komfortu jazdy a zvuku. HERTZ CK 165hertz sme osadili do lakovaných MDF redukcií, pripojenie nových reproduktorov na pôvodnú kabeláž samozrejme bez jej poškodenia. Vďaka výškovým reproduktorom na prístrojovej doske bola montáž zdĺhavejšia /spoločná výhybka/ ale výsledok stojí za tu námahu. Zvuk je samozrejme lepší a je možný upgrade o zosilňovač, reproduktory sú dobré ako na rádio tak aj na zosilňovač. Cena práca + materiál 420Eur, čas potrebný na montáž 6hodín.

A ak si myslíte že to zvládnete sami tak tu máme pre vás celý návod ako to urobiť, aké materiály kam použiť a čo je potrebné vedieť. Správne tlmenie dverí. Tlmenie aj odhlučnenie môže kúpiť u nás aby ste mali istotu že kupujete kvalitný materiál ktorý je certifikovaný a odolný. Reproduktory môžeš kúpiť u nás v e-shope.

Pokiaľ máte záujem aj o fólie tak klikajte » TuningFolie

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 6 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu