0

Audi A6 vytlmenie a montáž hudby – 2. diel

V tejto Audi A6 sme už robili ozvučenie a zákazník sa rozhodol pre Upgrade. Menili sme v prvom kroku reproduktory a do kufra osadili subwoofer.

DSP zosilňovač má veľké výhody. Napríklad obsahuje možnosť dopojiť OEM rádio priamo do zosilňovača bez nutnosti ďalších prevodníkov a samozrejme má funkciu aj AUTO ON. DSP dovoľuje detailne nastavenie zvuku pomocou EQ, časových korekcií, deliacich frekvencií a strmostí. Má 6 kanálový HI Input-u a okrem 6 kanálového zosilňovača ešte ďalšie dva nízko úrovňové výstupy na ovládanie externého zosilňovača. DSP zosilňovač od AWAVE DSP 6V2  sme použili na napojenie predného 3 pásma ako Bi-amping /štyri kanáli s DSP zosilňovača/, zadné dvere sme napojili do pasívu /dva kanáli s DSP zosilňovača/ a  dva nízku úrovňové výstupy sme použili na ovládanie monobloku Gladen RC600c1, na ktorý je napojený subwoofer JBL S2-1224SS.

Koľko to trvá? V prípade DSP je čas na nastavenie individuálny. Vždy sa ale vieme zmestiť do 1,5 pracovného dňa.

Koľko to stojí? V tomto prípade DSP stál 399eur a Gladen monoblo 179eur s DPH.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 8 =

Z nášho blogu