Položky 0
AUDI A6 REPRODUKTORY HERTZ SUBWOOFER EXCURSION TLMENIE

AUDI A6 REPRODUKTORY HERTZ SUBWOOFER EXCURSION TLMENIE

AUDI A6 REPRODUKTORY HERTZ SUBWOOFER EXCURSION TLMENIE – Zákazník k nám prišiel s požiadavkou na zlepšenie hudby v tejto AUDI A6. Po rozhovore a zvážení všetkých za a proti sme zvolili základnú úpravu, ktorú treba vždy spraviť. A to tlmenie, odhlučnenie predných a zadných dverí a samozrejme výmenu reproduktorov. Tlmenie vonkajší + vnútorný plech dverí EVOTEC 2,4 a na tapacír sme použili DRARTEX LITE. Odhlučnenie dverí EVOTEC N6 sme nalepili na vonkajší plech.

Do takto upravených dverí sme osadili do lakovaných MDF redukcií Hertz CK 165 jedná sa o kvalitné reproduktory s vyššou citlivosťou, takže zatiaľ na rádio a časom sa ukáže. Značka Hertz patrí medzi kvalitné značky.  Ako sa vraví „z jedlom rastie chuť“ je možné do budúcna dopojiť zosilňovač s, alebo bez DSP procesora, alebo aj nič. Na doplnenie basovej zložky sme doplnili subwoofer. Basový reproduktor eXcursion SXR 8“ osadený v basreflexovej ozvučnici je poháňaný monoblokom  Gladen RC1200c1. Subwoofer je napojený na OEM systém a regulácia hlasitosti prebieha pomocou ovládania v MMI. Monoblok je osadený pod obložením bočnice kufra, aby „nezavadzal“ a subwoofer je možné ľahko odpojiť a vyložiť z kufra v prípade potreby.

Odkazy : HERTZ

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 2 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu