Položky 0
AUDI A6 STP EVOTEC HERTZ

AUDI A6 TLMENIE STP EVOTEC HERTZ REPRODUKTORY

AUDI A6 TLMENIE STP EVOTEC HERTZ REPRODUKTORY – Zákazník k nám prišiel s požiadavkou na zlepšenie hudby v tejto AUDI A6. Po rozhovore a zvážení všetkých za a proti sme zvolili základnú úpravu, ktorú treba vždy spraviť a to tlmenie, odhlučnenie predných dverí a samozrejme výmenu reproduktorov. Tlmenie vonkajší + vnútorný plech dverí STP GOLD /9ks/ a na tapacír sme použili STP Silver /4ks/. Odhlučnenie dverí  EVOTEC N10 /4ks/ sme nalepili na vonkajší plech. Do takto upravených dverí sme osadili do lakovaných MDF redukcií Hertz CK 165 jedná sa o kvalitné reproduktory s vyššou citlivosťou, takže zatiaľ na rádio a časom sa ukáže. Značka Hertz patrí medzi kvalitné značky.  Ako sa vraví „z jedlom rastie chuť“ je možné do budúcna dopojiť zosilňovač s, alebo bez DSP procesora, alebo subwoofer, alebo aj nič. Táto úprava nám trvala 1 pracovný deň.

AUDI A6 TLMENIE STP EVOTEC HERTZ REPRODUKTORY

 

Odkazy : Hertz

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 11 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu