Položky 0

AUDI Q7 REPRODUKTORY GROUND ZERO ZOSILŇOVAČ CRUNCH ESX

AUDI Q7 REPRODUKTORY GROUND ZERO ZOSILŇOVAČ CRUNCH ESX – Toto bola pre mňa chuťovka. Nejde ani tak o auto ako o majiteľa a koncepciu zlepšenia zvuku. Základ boli FullRange reproduktory Ground Zero GZUF 60SQX osadene v prístrojovej doske namieste pôvodných výškových reproduktorov. Na uchytenie sme použili úchyty vyrobené na mieru v 3D tlačiarni.

Prečo FullRange reproduktory? Mám ich vyskúšané v mojom aute a iné nechcem, teda 3 pásmo je super ale laminovať a mať na prístrojovke stred a výšku nebolo možné osadiť a v takomto aute nechcú zákazníci nič vidieť, len počuť. Rozsah maju 250-22000Hz, v tomto prípade ich režeme pomocou DSP 4-kanálového zosilňovača Ground Zero GZDSP 4-80X-PRO 800Hz a strmosťou 12dB. Samozrejme ešte po rozohraní budeme dolaďovať a podľa potreby meniť 400-800Hz. Ich cena 179eur nie je nedosiahnuteľná a stoja za každé euro. Na spodok sme napojili veľmi výnimočné stredobasy Ground Zero GZNK 165SQ /4 ohm, 130 / 200 W, 40 Hz – 3 kHz/ tiež ich mám u seba a klobúk dole pred nimi. Tak isto sú napojene na DSP zosilňovači. Zadné reproduktory sú komponentné Groun Zero GZRC 165.2SQ-IV napojené na 2 kanál CRUNCH GTO2125, ktorý tiež ovláda DSP. Na doplnenie basovej zložky sme použili subwoofer ESX V1100A osadený v rezerve.

Dvere sem samozrejme vytlmili DrARTEX a EVOTEC a odhlučnili EVOTEC. Samozrejme nakoľko sa jedná o nové auto, všetko sme robili „dopájaním“ sa na pôvodnú kabeláž, bez jej poškodenia a rozoberať len to najnutnejšie. Montáž nám trvala 3 dni. Výsledná suma práca + materiál 3100eur.

odakaz na výrobcu GROUND ZERO

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 1 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu