Položky 0

Subwoofer do rezervy Awave AST 11 – Nový model úspechu

Awave AST 11 subwoofer do rezervy – Nový model úspechu

V ľudoch je geneticky zakódovaný rytmus. Preto si pri hudbe pohmkávame alebo pokyvujeme hlavou. Ľudia často pri hudbe relaxujú, zabávajú sa alebo sa zbavujú negatívnych myšlienok a stresu.

Kvalita zvuku je dôležitá!

V prvom rade je zapotreby kvalitná nahrávka. Nahraná v štúdiu za pomoci moderných zariadení. Taktiež treba kvalitnú zostavu ktorá to dokáže zahrať.

Na veľkosti záleží

Z malinkého subwooferu nedostanete nikdy taký výkon ako z veľkého. Samozrejme niekedy môžu aj menšie hrať lepšie ale tam už záleží na kvalite výrobku.

A tu prichádza Awave AST 11 subwoofer do rezervy

 

Nielenže nezaberá miesto a vy môže plne využívať váš kufor ale má aj výborný výkon. Väčšina vozidiel má v kufri rezervu a práve tento priestor sa rozhodla firma Awave využiť. Subwoofer sa osadí do rezervy a dá sa jednoducho vybrať v prípade potreby. Ďalšou výhodou je ovládačka na regulovanie bassov. Awave AST11 je aktívny subwoofer čo znamená že má v sebe zabudovaný nezávislý zosilňovač triedy D+, ktorý poskytuje potrebný výkon a taktiež zabraňuje  spáleniu subwoofera.

Čo sa skrýva vo vnútri?

Subwoofer je celý v kovovom plášti. Vo vnútri je 11 palcový subwoofer s dvojvrstvovou membránou vyrobenou z uhlíkových vlákien. Membrána je vložená medzi 4 vrstvy tlmiacej bavlny.

KÚPIŤ HO MÔŽEŠ TU 

Awave AST 11 subwoofer do rezervy – Nový model úspechu

Výherca ocenenia za Najlepší subwoofer roku 2019 na majstrovstvách EMMA SINGAPORE 2019!

Odkaz na výrobcu : AWAVE

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 9 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu