Položky 0
Sample Image

Bluetooth Sady

Bluetooth hands-free sady sú univerzálne sady, ktoré slúžia na bezpečné telefónovanie za volantom Vášho auta. Tieto sady už dávno nie sú len akési repro s mikrofónom, moderné BT sady Vám ponúkajú okrem telefonovania aj prehrávanie hudby z Vášho MP3 playera či iPhonu. Niektoré modely majú farebné LCD displeje na pozeranie obrázkov,výber zdroja hudby či výber oblubeného interpreta.

Každá BT sada má však pre ľahšie ovládanie tlačítka na príjem a ukončenie hovoru. Do týchto BT sád sa da nakopírovať zoznam čisiel z Vášho mobilného telefónu a pri každom hovore Vám potom ukáže na LCD meno pod ktorým máte volajúceho uloženého. V jednej BT sade je možné nakopírovať väčšinou max. 5 telefónnych zoznamov, resp. napárovať 5 mobilných telefónov.

Inštalácia takejto BT sady je možná či už na sériové radio s FAKRA konektorom, či na autorádio od iného výrobcu s ISO konektorom. Aj ked sa môže zdať montáž na prvý pohľad velmi jednoduchá, pri dnešných vozidlách plných elektroniky odporúčame zverit inštaláciu montážnemu stredisku. S výberom vhodného modelu, so zapojením a samozrejem s vysvetlením Vám radi pomôžeme.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 10 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu