Položky 0

Bluetooth sada Bury VW Passat CC.

VW PASSAT CC BURY BLUETOOTH.

Bezpečné telefonovanie v aute sa dá vyriešiť výmenou rádia, alebo ako v tomto prípade dopojením Bluetooth sady.

Bluetooth sada.

V tomto prípade sme použili Bluetooth sadu Burry CC9048. Jedná sa o základnú BT sadu, ktorá však umožňuje pripojenie a používanie dvoch telefónov /multipoint/. Tak isto umožňuje aj prehrávanie hudby /A2DP/ a to v dobrej kvalite ako sme sa sami presvedčili. Ovládanie je cez troj-tlačídlový ovládač, ktorý sa osadí tak, aby bol „po ruke“.

BURY je celosvetovo známa a uznávaná značka bluetooth handsfree sád. Vyniká vďaka vysokej kvalite a rýchlej inovácii produktov. Nemecký výrobca spolupracuje a vyrába handsfree zariadenie priamo pre automobilky (napr. VW group).

Koľko trvá takáto montáž? V tomto prípade 4h.

Koľko takáto úprava stojí? Cenovo sa hýbeme 240eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 12 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu