Položky 0

BMW 218 F45 parkovacia kamera carplay

Aj keď máte prémiovú značku vozidla, auto z druhej ruky nemusí obsahovať výbavu, ktorú si prajete. V tomto prípade pre ľahšie parkovanie sme osadili parkovaciu kameru s interface pre pripojenie k OEM LCD autorádia, resp multimediálneho systému. Všetko je na svojom mieste, nič nikde neruší dizajn interiéru. Parkovacia kamera je osadená v madle otvárania piatych dverí. Montáž nám trvala 6h.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 8 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu