Položky 0

BMW 3 F30 CARPLAY

V tomto BMW sme menili reproduktory. Zákazník si doniesol reproduktory sám, takže na  nás ostal výber tlmenia a odhlučnenia. Tlmenie vonkajší plech Autofun M3 /3ks/, vnútorný plech DrARTEX Medium /3ks/ a tapacír Autofun M1 /3ks/. Odhlučnenie EVOTEC N6 /2ks/ a DrARTEX LACE 05 /4ks/. Vytlmili sme aj priestor okolo basových reproduktorov pod sedadlami vodič+spolujazdec. Tak isto sme v aute dopojili Carplay, ktorý si zákazník zakúpil spolu s reproduktormi. Všetko fungovalo a zákazník spokojný.

Montáž nám trvala 2 dni.

A ak si myslíte že to zvládnete sami tak tu máme pre vás celý návod ako to urobiť, aké materiály kam použiť a čo je potrebné vedieť. Správne tlmenie dverí. Tlmenie aj odhučnenie môže kúpiť u nás aby ste mali istotu že kupujete kvalitný materiál ktorý je certifikovaný a odolný. Reproduktory môžeš kúpiť u nás v e-shope.

Pokiaľ máte záujem aj o fólie tak klikajte » TuningFolie

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 7 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu