Položky 0

BMW 3 „Bum Bum“

nášmu stolárovi rozmery na výrobu bedne. Po očalúnení u našej čalúničky som osadil basáky JBL GTO 1202D, nátrubky a vytlmenie v podobe akustického rúna. Na pohon slúžia dva  zosilňovače JBL GTO 752 napájané dvoma  20mm2 napájacími setmy od Dietz-u. Predné repro JBL GTO508c putovalo na povodné miesto, tak isto ako zadné JBL GTO 528. Celý kufor bol vytlmený Dynamatom. Celá montáž je na úrovni cca 1400eur.

 

 

Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample ImageSample Image Sample Image

Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 9 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu