Položky 0

BMW M140i tlmenie a odhlučnenie

BMW M140i AUTOFUN EVOTEC – Zákazník už má od nás pár áut spravených a tak aj tento nový Baworák. Klasika vytlmenie odhlučnenie 4x podblatník a 4x dvere. Je to asi naj čo doporučujeme spraviť a následne sa môže podľa potreby pokračovať s kufrom, priestorom pod nohami vodič spolujazdec a pod… Všetko záleží od potreby zákazníka. Na vytlmenie dverí sme použili Autofun M3 vonkajší a vnútorný plech a Autofun M1 na tapacír. Na odhlučnenie EVOTEC Neoprén N6. Na podblatníky tlmenie Autofun M3 a na odhlučnenie EVOTEC Neoprene N6. Montáž nám trala 1,5 dňa.

A ak si myslíte že to zvládnete sami tak tu máme pre vás celý návod ako to urobiť, aké materiály kam použiť a čo je potrebné vedieť. Správne tlmenie dverí. Tlmenie aj odhučnenie môže kúpiť u nás aby ste mali istotu že kupujete kvalitný materiál ktorý je certifikovaný a odolný. Reproduktory môžeš kúpiť u nás v e-shope. Taktiež máme aj článok ako tlmiť podblatníky. Ten nájdete TU

Pokiaľ máte záujem aj o fólie tak klikajte » TuningFolie

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 1 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu