0

BMW OEM reproduktory jedná sa o úplný šrot?

BMW OEM reproduktory jedná sa o úplný šrot? Podľa našich parametrov a možností áno. Ale… Treba rátať s tým, že z x vyrobených kusov sa upravuje len nejaká časť, určite keby bolo treba to možno spravia o trošku lepšie. Každopádne je smutné, že rozdeľujú audio aj v tak drahom aute ako je BMW a začínajú bez výškových reproduktorov.  A pre tu skupinu ktorým to nevyhovuje sme tu my a veľa možností ako dosiahnuť zákazníkove zvukové uspokojenie v jeho BMW. OEM repro sad je naozaj hodne a vybrať sa dá podľa značky, výkonu, kvality atď. Najlepšie je si vždy vypočuť ako Vami chcené  auto hraje s klasikou, alebo s prémiovým audio systémom a radšej kúpiť klasiku, keď Vám ani Prémia nevyhovuje. A koľko u nás také Vaše uspokojenie stojí, záleží od Vašich potrieb. Základ doplnenie výškových reproduktorov 80eur cez dopojenie subwoofra 300eur až po kompletku 700-1900eur.

Prečo to nejde vo fabrike? Každý kto už tlmil a odhlučňoval dvere vie, že to je práca na 2-4h /5 vrstiev na jedny dvere/ a to sa žiaľ vo fabrike nedá, keďže linka ide. Čo je pre nás dobré, lebo na to sme tu a my na to čas, materiál, reproduktory, DSP, zosilňovače a všetko potrebné máme.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 5 =

Z nášho blogu