Položky 0
2017/12/vianocna_kompletka_bmw.jpg

BMW SET VIANOCE

Samozrejme, aby sme dosiahli lepší zvuk potrebujeme zosilňovač, bez neho to nejde a nikdy nebude dobré v BMW. Štvorkanálový eXcursion v danej cene spravý výbornu službu a vzladom na rozmery sa dá kde tu schovať. Daný set obsahuje všetko potrebnné a samozrejme aj montáž. Cena za daný set je 666eur. Tento set je samozrejme možné rozšíriť o komponentnú sadu do dverí namiesto koaxiálnych, v tom prípade je príplatok 50eur za sadu a treba ratat s investiciou do líšt s možnosťou výškového reproduktoru.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 10 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu