Položky 0

BMW X6 Ground Zero subwoofer STEG

Subwoofer Ground Zero reproduktory STEG BMW X6. V tejto X6-tke nebol základný audio systém, ale vždy je priestor na zlepšenie. V tomto prípade sme sa rozhodli pre výmenu výškových reproduktorov a dopojenia subwoofra. Výškové reproduktory sme vymenili za Plug&Play od značky STEG, ktoré presne pasujú na pôvodné umiestnenie a konektor je tiež ako originál, takže nič sa nepoškodí pri výmene. Rozdiel je hlavne počuť. Do dvojitej podlahy kufra sme osadili aktívny subwoofer od nemeckej značky Ground Zero GZCS 10SUB-ACT, ktorý je vyrobený pre umiestnenie namiesto rezervného kolesa. Výkon zosilňovača je 160/300W a je osadený 25cm basovým reproduktorom. Subwoofer je uzavretej konštrukcie a v strede je otvor na uchytenie namiesto rezervného kolesa. Po mojom prvotnom pesimizme, sme nakoniec veľmi spokojný s výkonom subwoofra a zvukom výškových reproduktorov. Je potešujúce, že niekedy netreba investovať veľa peňazí, ale stačí upgrade toho čo máte. Montáž nám trvala 7h.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 3 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu