Položky 0

Čalúnenie a výhrev sedadiel Fiat 500e.

FIAT 500E KARBONOVE VYHRIEVANIE SEDADIEL CALUNENIE. V zimnom období je dobré mať výhrev sedadiel, hlavne keď máte kožené sedadlá, ktoré sa dlhšie zohrievajú.

Karbónové vyhrievanie sedadiel. V tomto prípade sme do sedadla vodiča a spolujazdca osadili karbónové vyhrievanie. Sedadlá musia ísť samozrejme von z auta a treba ich odčalúniť, aby bolo možné osadiť vyhrievacie teleso na sedaciu aj na chrbtovú časť. Výhrev má svoj termostat a my si vždy spravíme vlastnú elektro inštaláciu s dostatočne hrubými káblami a samozrejme istenú poistkami. Dopojenie na poistkovú skrinku samozrejme bez poškodenia.

Čalúnenie poškodeného sedadla a volantu. Zákazník mal „predraté“ sedadlo vodiča a poškodení volant a keďže sme aj tak vyberali sedadlá pre montáž výhrevu, hneď sme sedadlo a volant dali opraviť nášmu čalúnikovy tu v Ivanke pri Dunaji. Nebolo to síce na počkanie, ale výsledok je super

Koľko trvá takáto montáž? Odpoveď je závislá od typu auta, rozsahu prác a v tomto prípade od vyťaženia čalúnika. V tomto prípade práca u nás 1 deň, čalúnenie 2 dni.

Koľko takáto úprava stojí? V tomto prípade bola cena 630eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 4 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu