Položky 0

Video: Čierna skrinka + parkovacia kamera PIONEER VREC-200CH

SET prednej a zadnej záznamovej kamery od svetovej značky Pioneer. Konkrétne sa jedná o model Pioneer VREC-200CH. Podľa mňa sa jedná o veľmi dobrú vec a vzhľadom na cenu a univerzálnosť si určite nájde zákazníkov.

Predná kamera je súčasťou stredného spätného zrkadla a je samozrejme aj smerovo nastaviteľná pred dosiahnutie ideálneho záznamu.

LCD je súčasťou  stredného spätného zrkadla a jeho veľkosť je 4,3“. Na tomto LCD sa zobrazuje pri zaradení spiatočky obraz so zadnej kamery. Záznam je na 32GB pamäťovú kartu, na ktorú sa zmestí 120minút záznamu v HD rozlíšení. Nahrávanie je do formátu avi. Uchytenie je na stredné spätné zrkadlo vozidla, pomocou nastaviteľných gumených popruhov.

Zadná kamera slúži aj na nahrávanie situácie za autom, ale počas zaradenia spiatočky slúži ako parkovacia kamera. Kamera je univerzálna, takže jej montáž nebude problémom. Kamera funguje samozrejme aj v noci, keď sa obraz zmení z farebného na stupne šedej.

Napájanie je z auto zapaľovača, ktorý u nás vždy schováme do prístrojovej dosky, aby neblokoval žiadny zapaľovač v aute. Zapojenie je pomocou nového okruhu chránenom poistkou. Pri potrebe demontáže stačí odpojiť konektor, teda nedochádza k poškodeniu kabeláže vozidla ani kamery.

Cena tohto „zázraku“ je stanovená na 109eur, čo je ako som písal veľmi príjemne prekvapenie.

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 11 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu