Položky 0

ČIERNA SKRINKA PREDNÁ ZADNÁ KAMERA VW PASSAT

ČIERNA SKRINKA PREDNÁ ZADNÁ KAMERA VW PASSAT Pre pocit istoty a hlavne mať  „svedka“ v prípade nehody, alebo spornej udalosti je dobre si nainštalovať „čiernu skrinku“.  Existuje viacej možností buď len predná kamera, alebo ako v tomto prípade predná aj zadná kamera. Do prístrojovej dosky zabudujeme nový auto zapaľovač, na ktorý dopojíme kamery. A samozrejme nový okruh je chránení poistkou.

Montáž nám trvala 6 hodín a cena bez kamier je 130eur.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 7 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu