Položky 0

Citroen C4

 termíne montáže, aj keď nie konečnej, nakoľko ešte chýba monoblok na už zakúpený subwoofer. Po rozobratí a odmastení dverý nastal čas ich poriadne vytlmiť, nakoľko z výroby mali pekný plechový zvuk. Sériové repro putovali do krabice od nových komponentných JBL GTO6507C. Po vytlmení dverý Dynamatom nastal čas osadiť reprá do dverý a výškače do palubovky. Zosilňovač JBL GTO504E poháňa komponentné reprá v predných a zadných dverách. O napajanie sa stará set od fi Dietz DI23089 a to hned v dvoch kusoch jeden pre štorkanál a ajeden pre napájanie monobloku, ktorý bude pohánať subwoofer JBL GTO 1204BR vhodnýpodla mňa na všetky žánre. Ako zdroj signálu sme vybrali Kenwood KDC-BT8141UY zo zabudovaným Parrotom a podporou MP3/WMA/AAC samozrejmosťou je aj USB na kábli, ktorý je vyvedený v kastlíku pred spolujazdcom. Kufor je zatial len rozrobený nakoľko po dokúpení monobloku by mal prísť aj kapacítor. Tu je zopár fotiek s montáže.

 

 

 

 

 Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 10 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu