Položky 0

Citroen C5 odhlučnenie a výmena reproduktorov

Niekedy k nám prídu nové a drahé autá, inokedy nové a nie až tak drahé autá. My sa vždy tešíme bez ohľadu na to aké k nám príde auto, ale najradšej máme takéto zachovalé skvosty. Radi robíme na netradičných autách, ktoré nevidíme každý deň na cestách. Tu sa majiteľ rozhodol trošku si vylepšiť zvuk novými reproduktormi a zlepšiť komfort pri jazde vytlmením dverí.

Reproduktory AUDISON

používame už zopár mesiacov a sme nadmieru spokojný. Tu sme sa rozhodli pre komponentné dopredu a do radu sme osadili koaxiálne reproduktory. Zatiaľ sme ich zapojili priamo na rádio a zákazník je veľmi spokojný, ale v budúcnosti ich nie je problém zapojiť na zosilňovač, a tak z nich dostať ešte viac.

Tlmenie

dverí je je veľmi dôležité pri vylepšení audia v aute. Nie len, že to zlepší zvuk reproduktorov, ale taktiež obmedzí prenikanie hluku cez dvere do kabíny vodiča a vy si môžte naplno vychutnať nové reproduktory. A, preto sme vybrali na vytlmenie materiály značky evotec. Platí tlmenia od Evotec-u sú trošku horšie tvarovatelné, ale zato sú veľmi kvalitne spracované a už na dotyk je jasné, že svoj účel splnia. Na vonkajší plech sa nalepil EVOTEC 2.4 , na uzavretie a tapacír o niečo tenší EVOTEC 2.0. Ako odhlučnenie sme použili EVOTEC neoprene 6mm

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 4 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu