Položky 0

Corsa

Original tak isto aj do kufra aj tretie dvere. Reprá su osadene v MDF krúžkoch samozrejme nalakovaných vzhľadom na vlhke prostredie pod tapacirom a tak isto pre istotu 🙂 Na káblovy set od Dietz-u je napojený dvojkanál GT5-A402 ktorý poháňa basák CS serie tak isto od JBL a na radio sú napojené aj zadné reprá GTO serie v sériových otvoroch. Aby sme toto auto odlíšily od iných tak sme ho polepily kerkou ktoru vymyslel a zrealizoval náš grafik.

 

 

Sample Image Sample Image  Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 4 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu