Položky 0

Dôchodok

  Po zhodení tapacírov na mňa zazerali sériovky a mali aj dôvod, ked mám vruke šroubovačku som nebezpečny. Sériové reprá som uspešne amputoval a dvere pripravil na osadenie komponentov JBL do redukcií. Zákaznik tlmiť z finančných dôvodov nechcel. Do sériových otvorov sme osadily výškače a do pripravených redukcií som namontoval stredobasy. Rádio kazetové tak isto sériové skončilo vo výslužbe a bolo nahradené novou sériou od Kenwoodu s USB a mp3 .  Zvukové podanie je na danú cenovú kategóriu a najme na výrobcu velmi dobré. 

 

 Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

 Sample Image Sample Image Sample Image

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 8 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu