Položky 0
DLS UPi4 2117

NOVINKA V PONUKE: DLS UPi4 PRE BMW

Čo ma ale prekvapilo, okrem bohatého príslušenstva a kabeláže an montáž, ďalšia „výhybka“ v balení, z ktorej sa nakoniec vykľula horno frekvenčná priepusť s orezaním 200Hz a strmosťou 12dB tak isto ako má aj výhybka. Tieto reproduktory doplnia výber repro do BMW a zaradia sa na najvyššie miesto v našej ponuke. Ich MOC cena je 350Eur.

Kúpiť môžete na našom eshope, alebo u nas na predajni.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 8 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu