Položky 0

Dokonalosť vo zvuku & dizajne

A čo viac, všetky koaxiálne modely sú vybavené prepínačom na tweeteri, ktorý umožňuje milovníkom hudby jednoducho nastaviť úroveň tweetera podľa požiadaviek inštalácie a podľa vlastných požiadaviek.    High end basovo-stredno rozsahový reproduktor pracuje so známou technológiou PlusOne® techno Designlogy, ktorá v kombinácii so zníženou impedanciou, vylepšuje citlivosť reproduktora. Celý rozsah týchto nových modelov referenčnej série 2007 bude dostupný v predajniach v priebehu prvej polovici roka 2007. Na Slovensku a v Českej republike spúšťame predaj tejto modelovej rady začiatkom marca 2007. Uvedená modelová rada bude ponúkat tieto reproduktory:

Image

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 6 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu