Položky 0
Red Wind 20m DrArtex sada pre štyri dvere

DRARTEX REDWIND OPEL ASTRA

Ak máte problém s “podfukovaním” cez dvere počas jazdy, tak  je možnosť kúpi nových pirel, alebo lacnejšie je RED WIND od DrARTEX. Vzhľadom na skúsenosti s mojim autom, kde pri rýchlostiach nad 100kmh bol hluk zreteľný, a aj info od zákazníkov, je REDWIND výborná voľba. Cena na dvojo dverí je 49,99EUr a na štyri dvere 84,99Eur. Montáž nieje veľmi náročná, chce to len čas, trpezlivosť a trochu zručosti.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 13 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu