Položky 0

DSP HiRes zosilňovač Škoda Octavia 4

SKODA OCTAVIA 4 KENWOOD HI-RES DSP.

V tomto aute sme v prvom kroku menili predné  a zadné  reproduktory, ktoré zvukovo neboli nič moc a samozrejme sme dvere poriadne vytlmili a odhlučnili. Teraz prišiel rad a čas na dopojenie DSP procesora a Hi-res zosilňovača. DSP HiRes zosilňovač Škoda Octavia 4

Zosilňovač. Použili sme novinku od Kenwood-u a to 5 kanálový Hi-res zosilňovač Kenwood X802-5. Jeho rozmery /248 x 53 x 169mm/ sú predurčené k jeho integrácií do interiéru vozidla, aj keď v tomto aute to nebolo možné. Jeho výkon 4×50/75W 4/2Ohmy + 1×300/500W 4/2 Ohmy sú dostačujúce k väčšine inštalácií. Frekvenčný rozsah 20-50.000Hz na reproduktory a 20-200Hz na subwoofer a hmotnosť 2,1kg. Samozrejmosť je Hi input a automatické spínanie pri montáži an sériové autorádio. Na ovládanie subwoofra je v balení káblové ovládanie. Hlavná výhoda tohto zosilňovača je Hi-res takže kvalitný zvuk. Jeho cena 299eur je skvelá, dostupnosť otázna vzhľadom na dnešnú dobu.

DSP procesor Awave. Použili sme DSP procesor z predchádzajúceho auta zákazníka. Ide o model Awave DSP 6-8, ktorý v cene 350eur ponúka 8 kanálový výstup a 6 kanálový vstup Hi alebo Low. Jeho ladenie software je jednoduchý, prehľadný a logický, takže nastavenie je veľmi jednoduché. Samozrejme u nás príde na rad najprv de-equalizácia pomocou ladiaceho mikrofónu a násedne nastavenie/doladenie podľa potrieb zákazníka.

Koľko trvá takáto montáž?

Odpoveď je závislá od typu auta, spôsobu tlmenia a odhlučnenia a samozrejme aj od reproduktorov. V tomto prípade 1 den

Odkazy : Kenwood, Awave

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

15 + 7 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu