Položky 0

DSP PROCESOR ESX X-DSP

Inovatívny 8-kanálový procesor ESX XENIUM X-DSP umožňuje optimálne nastavenie existujúcich alebo následne nainštalovaných reproduktorov s neuveriteľne dobrou presnosťou a kvalitou zvuku vďaka 31 frekvenčných pásiem na kanál. Nastaviteľné strmosti až do 48 dB a časové oneskorenie pre ideálne nastavenie zvuku na vodiča. Procesor má vstupybuď 6 RCA, alebo ak to vyžadujú vstupy na vysokej úrovni. Vďaka grafickému užívateľskému rozhraniu softvéru X-CONTROL 2 je všetko jasne zobrazené a umožňuje intuitívne programovanie. No a to naj je cena 299eur. V balení je aj káblové ovládanie, kde si ľahko prepnete napríklad vstup, nastavíte hlasitosť, alebo prepnete nastavenie DSP.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

1 + 11 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu