Položky 0

DSP zosilňovač AUDIO SYSTEM ADSP10

DSP ZOSILŇOVAČ AUDIO SYSTEM ADSP10. DSP zosilňovač má veľké výhody. Napríklad obsahuje možnosť dopojiť OEM rádio priamo do zosilňovača bez nutnosti ďalších prevodníkov a samozrejme má funkciu aj AUTO ON. DSP dovoľuje detailne nastavenie zvuku pomocou EQ, časových korekcií, deliacich frekvencií a strmostí. Má 5 kanálový HI Input-u a okrem 8 kanálového zosilňovača ešte ďalšie dva nízko úrovňové výstupy na ovládanie externého zosilňovača. DSP zosilňovač od Audio System ADSP10 poskytuje v cene 469eur, výborne parametre a výkon a možnosti zapojenia.

Do akých montáži? Osobne ho budem rád montovať do montáži, kde bude potreba malých rozmerov, All in One zariadenia, rozumných parametrov a dobrej ceny. A samozrejme do montáži, kde nebude potreba vyššieho výkonu.  Tá cena je jednoducho výborná.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

11 + 3 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu