Položky 0

DSP zosilňovač Awave DSP 6V2

Konečne nastala doba, keď sú DSP zosilňovače „prístupnejšie“. Príklad je tento 8 kanálový DSP procesor spojený s 6 kanálovým zosilňovačom. Výkon zosilňovača je 6x80W RMS pri 4 Ohmoch, čo postačuje na naše montáže. Výhody DSP procesora sú hlavne v individuálnom nastavení zvuku pre požiadavky konkrétneho majiteľa. A ten zvuk vie byť rozdielny pri tej iste zostave ako si majiteľ želá.

Značka Awave patriaca pod STEG Italy prichádza na trh s novinkami pre ozvučenie vášho auta. Tento 6 kanálový zosilňovač so zabudovaným DSP (Digital Signal Processor) je skvelým riešením pre ľudí, ktorí si chcú alebo musia zachovať pôvodné autorádio s nedostatočným výkonom a slabými možnosťami nastavenia zvuku. Zosilňovač s DSP vám umožní vykúzliť krásny zvuk za malú investíciu. 6-kanálový výkonový zosilňovač DSP triedy D – 6 kanálový vstup vysokej úrovne – 2 kanálový vstup AUX – Optický a Digitálny koaxiálny vstup

Výkon: 6 x 80 W RMS @ 4Ohm – 2 kanálový PreOut 4V pre napojenie dodatočných zosilňovačov

  • – Crossover: FullRange, HP, LP, BP pre každý jeden reproduktor / kanál
  • – Slope filtra: 6/12/18/24/30/36/42/48 dB / okt.
  • – Frekvenčný rozsah: 10 – 20 000 Hz

– fáza 0° / 180° – Časové oneskorenie: 0 – 15 ms – Nastavenia je možné po automatickej kalibrácii mikrofónom následne upraviť – K dispozícii je riadiaca jednotka DRC – Rozmery: 215 x 170 x (+ káble) x 48 mm

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 6 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu