Položky 0

Etapy tlmenia

Vedeli ste, že proces zvukovej izolácie vozidla je rozdelený do niekoľkých etáp? ???

✅Vytlmenia a odhlučnenie dna kabíny, oblúkov kolies (podblatníkov) a kufra – najdôležitejšia etapa. Do tejto etapy spadá ešte aj torpédo. Po jeho vytlmení sa výrazne zníži priepustnosť hluku od motoru.
✅Predné/Zadné dvere. Dvere sú druhým zdrojom intenzity hluku a musia byť vytmené a odlučnené rovnko precízne ako dno kabíny. Po vytmení dverí sa taktiež zlepší kvalita zvuku z reproduktorov. K tomuto kroku by som doporučil ešte vystuženie pireli RedWind-om.
✅ Vytvorenie zvukovej izolačnej vrstvy na streche. Tento krok je už len doplnkový ale napriek tomu u mnoho áut potrebný.

✅Vytlmenie kapoty. Tento postup má malý vplyv na zvukovú izoláciu kabíny. Ale vo všeobecnosti pozitívny vplyv na zníženie hluku a zlepšuje tepelnú izoláciu motora, čo je obzvlášť dôležité v zimnom období.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

13 + 6 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu