Položky 0

Európska automobilová integrácia 2009-2010  Audison bit one

 Bit One môže príjmať vysokúrovňové i nízkoúrovňové vstupy ako aj digitálne či z iného zdroja. Bit One bude kombinovač a spracúvať tieto vstupy tak, aby poskytol kompletne perfektný lineárny stero signál. Táto jednotka preto poskytuje najvyššiu kvalitu, pretože využíva plný potenionál čipu zvukového procesora najnovšej generácie. Použitím počítača môžete programovať Bit One a ovládať každý z ôsmich kanálov nezávisle, vrátane filtrácie, vyrovnávania a časového posunu pre analógový i digitálny výstup. Akákoľvek je vaša hlavná jednotka, či automobil, Bit One vám dáva možnosť zostaviť si váš audio systém plne podľa vašich predstáv.

Audison Bit One
 
 
Zdroj: www.autoradia.sk

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 3 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu