Položky 0

Európsky In-Car Navi-Media System 2009-2010 -> Kenwood DNX9240BT

Prevedenie je vizuálne atraktívne, plné detailov a pri tom stále jasné a ľahko čitateľné na cestách, zatiaľ čo text-to-speech vám číta názvy ulíc a umožňuje tak ľahké a bezpečné navigovanie. Parrot Bluetooth modul je zas schopný streamovanie audia z A2DP kompatibilných zariadení. Je možné zaregistrovať až päť telefónov a dokonca zvláda i SMS. Samozrejmosťou je, že DNX9240BT funguje perfektne s iPod a iPhone a poskytuje nie jeden, ale hneď dva USB porty na úložne zariadenia. Nakoniec ponúka inteligentné používateľské rozhranie a voliteľným príslušenstvom môže byť zachované i originálne ovládanie na volante.

DNX9240BT
 
Zdroj:www.kenwood-electronics.sk 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 5 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu