Položky 0

Európsky In-Car zosilňovač 2009-2010 -> Kenwood KAC-X4D

 A tak, aj napriek malým rozmerom, ponúka veľa sily, vynikajúcu kvalitu zvuku a nízke skreslenie. Takto dosiahli najvyššiu kvalitu ktoré sú možné v 21. storočí inžinierstva. Tento prvotriedny zosilňovač KAC-X4D moderného dizajnu a pôsobivým výkonom je možné jednoducho nainštalovať a používať. Založený na koncepcii, ktorá nenecháva žiadne nesplnené prianie tejto jednotky je naozaj veľkým krokom do budúcnosti.

Kenwood KAC-X4D - EISA 2009/2010

 

 

 

 

 

Zdroj:www.kenwood-electronics.sk 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 10 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu