Položky 0
2009/01/andrejove_FIFINKA_cinque.jpg

Fiat Cinquecento MP3,USB,CD,DVD,TV,AM,FM,BT,SW……

Predne kompá JBL GT5-650C sterdobass je zalaminovaný vo dverách, výška je umiestnená v séeriovo dodávaných úchytoch v stlpiku. Basák JBL GT5-12 je umiestnený v 20l  uzavretej bedni z laminátu. Aj kompá aj basák napája zosilňovač JBL GT5-A604 umiestnený v dutine nad zadným kolesom. Ako napájaci set je použitý 20mm2 Dietz DI23089. Tlmenie je samozrejme použité to najlepšie čo je na trhu Dynamat. Ohľadom rádia bol problem vyriešení telefonátom dodávatelovi s multimédiou z „dovozu“ /Čína/ a to 1din dvd s TV, Bluetooth, AM FM, a 4,3″ dotykovým LCD. V uvedenej cene to bolo asi to naj čo sme mohli použiť.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 2 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu