Položky 0

Tlmenie a výmena reproduktorov vo Fiate Punto

Tento FIAT mal problém s nehrajúcimi reproduktormi vo vodičových dverách, čo vyriešilo prepájkovanie kabeláže a samozrejme hudba nestála za veľa. Reproduktory to už mali za sebou. Klasika u nás poriadne vytlmenie Autofun M3 a M1 a odhlučnenie EVOTEC N6 dverí, tapacírov a bokov vozidla a následne osadenie nových reproduktorov. Do predných dverí komponentná sada 165mm JBL STAGE 2 604c /69,90eur/. Do zadných koaxiálne 165mm /namiesto pôvodných 130mm/ JBL STAGE 2 624 /49,90eur/ do lakovaných MDF redukcií bez poškodenia kabeláže. Aby sme vyriešili aj konektivitu osadili sme nové autorádio PIONEER s BT/CD/MP3/USB/AUX/BT audio a samozrejme FM/AM. Aby sme reproduktory lepšie vybudili dopojili sme malý ISO zosilňovač /4kanál/ VIBE, ktorý síce nemá mega výkon, ale za 99eur veľmi pomohol „rozhýbať“ reproduktory.

Montáž nám trvala 1,5 pracovného dňa a cena práca + materiál 900eur.

A ak si myslíte že to zvládnete sami tak tu máme pre vás celý návod ako to urobiť, aké materiály kam použiť a čo je potrebné vedieť. Správne tlmenie dverí. Tlmenie aj odhučnenie môže kúpiť u nás aby ste mali istotu že kupujete kvalitný materiál ktorý je certifikovaný a odolný. Reproduktory môžeš kúpiť u nás v e-shope.

Pokiaľ máte záujem aj o fólie tak klikajte » TuningFolie

Galéria

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

3 + 8 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu