Položky 0

Tlmenie, odhlučnenie a montáž reproduktorov vo Ford C-MAX

Zlepšenie zvuku v tomto C-Maxe dostali za úloho reproduktory od nemeckej značky Ground Zero. Predné dvere sme poriadne vytlmili, vonkajší a vonkajší plech Autofun M3/5ks/ a Autofun M1 /2ks/ na tapacír a odhlučnili Neoprene 6 /2ks/. Do takto upravených dverí sme osadili pomocou MDF redukcií komponentné reproduktory Ground Zero GZTC 165TXII . Výmeniu reproduktorov sme dosiahli lepší zvuk a samozrejme aj vytlmenie a odhlučnenie prospelo zvuku a komfortu počas jazdy. V prípade potreby je možné pokračovať v zlepšovaní podľa potrieb zákazníka či už pridaním zosilňovača na reproduktory pre dosiahnutie lepšieho vybudenia, alebo dopojenie subwoofera. Montáž nám trvala 4h a cena práca + materiál 350eur.

  • Reproduktory od značky Ground Zero predávame a montujeme už dlhé roky a sme s nimi veľmi spokojný. K týmto reproduktorom odporúčame aj tlmenie nakoľko to výrazne zlepší kvalitu zvuku a komfort z jazdy. Ground Zero reproduktory sú vhodné pre každodenného poslucháča, ale aj pre náročnejších v kombinácii so zosilňovačom.

A ak si myslíte že to zvládnete sami tak tu máme pre vás celý návod ako to urobiť, aké materiály kam použiť a čo je potrebné vedieť. Správne tlmenie dverí. Tlmenie aj odhučnenie môže kúpiť u nás aby ste mali istotu že kupujete kvalitný materiál ktorý je certifikovaný a odolný. Reproduktory môžeš kúpiť u nás v e-shope.

Pokiaľ máte záujem aj o fólie tak klikajte » TuningFolie

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

5 + 8 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu