Položky 0

Zosilňovač a subwoofer do Ford Galaxy

Málo basov v tomto Forde sme vyriešili monoblokom Crunch GTO1750, ktorý ma aj RCA vstup aj HI vstup pre OEM rádia. Takže nieje potreba ďalších prevodníkov. tak isto obsahuje balenie aj káblové ovládanie a ovládanie basov podľa pesničky, alebo podľa nálady nieje problém. Subwoofer sme zvolili JBL STAGE 1200B pre jeho rozmery, kedy vie ostať v aute aj keď je za potreby 7 miest na sedenie. Zosilňovač je osadený v podlahe, takže nikomu nezavadzá a subwoofer je možné ľahko odpojiť pomocou konektoru pripojenom na kábli dostatočne dlhom na manipuláciu.

Montáž nám trvala 5h a cena práca + materiál 450eur

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

10 + 5 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu