Položky 0

FORD MONDEO EVOTEC tlmenie odhlucnenie

FORD MONDEO EVOTEC tlmenie odhlucnenie – Zákazník sa ku nám objednal na vytlmenie torpéda (priestor pod stieračmi). Samozrejme, ako to už býva nestačilo mu to a začal špekuovať, že by chcel aj kapotu a my sme mu vyhoveli. Tlmenie torpéda je pomerne častá „Operácia“ a zákazníci sú vždy spokojný. V tomto prípade sme použili TLMENIE EVOTEC 2.4  a ODHLUČNENIE EVOTEC NEOPRENE 10mm. Kapotu sme len tlmili nakoľko zákazník chcel zanechať pôvodný kryt na kapote. Preto sme sa rozhodli použiť TLMENIE EVOTEC 2.4.

Takáto montáž nám trvala cca 2.5 hodiny.

 

 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 2 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu