Položky 0

FORD MONDEO tlmenie odhlučnenie EVOTEC reproduktory Audison

Zvuk v tomto Ford-e nebol základný problém. Primárne sme riešili vytlmenie a odhlučnenie predných dverí. Takže základ je vytlmiť a odhlučniť poriadne dvere. Na vytlmenie jedných dverí klasika 5 vrstiev 3 vrstvy EVOTEC 2,0 /vonkajší + vnútorný plech a tapacír/ a odhlučnenie 1x EVOTEC Neoprene N6 a na tapacír sme použili OEM. Takže dvere vyriešené na komplet. Do takto upravených dverí sme osadili komponentnú sadu Audison APK 165, veď keď už boli dvere otvorené a sériové repro odhalené nebol význam ich tam nechať. Všetko je na pôvodnom mieste, pripojenie bez poškodenia kabeláže, v prípade potreby je možné vrátiť do pôvodného stavu. Zmena zvuku je výrazná. Montáž nám trvala 5 hodín.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

9 + 1 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu