Položky 0

Ford Tranzit

 Vzhladom na „krizu“ sa akosi lepšie nakupuje tento rok nakoľko sa robia akcie a výpredaje. Tak sme nacenili dosť drahe repra od Hertzu MLK165, zosilnovače EP4X a EP2X ako subwoofer poslúžil Hertz HX250.Celé boky auta sú pre odstránenie rezonancií vytlmené Dynamatom . MLK165 su osadené v MDF krúžkoch lakovaných kvoli vlhkosti. Ako to už pri týchto velkých autách býva, je problém umiestniť subwoofer a zosilnovače, nakoľko kažký kúsok auta sa využíva či už na prevážanie ludí alebo tovaru. Tým pádom putoval subwoofer po odstránení výstuhy pod stredný rad sedačiek, kde je napevno uchyteny a dá sa samozrejme vymontovať aj s celým radom sedačiek. Stačí len rozpojiť konektor. Na napájanie sme použili overený napájací set Dietz 20mm2 a to hned dva kusy, pre každý zosilnovač jeden.Tu sa môžete pozriet na foto z montáže.

 

 

 

 Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image

Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image Sample Image  Sample Image

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

14 + 9 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu