Položky 0
GROUND ZERO GZCS 100BMW 4235

NOVINKA U NAS GROUND ZERO GZCS 100BMW

Narozdiel od lacnejších sád ktoré neobsahuju konektory BMW, ale klasické šroubovatelné svorkovnice. Ich výkon a frekvenčná charakteristika a tým pádom aj zvuk je na inej úrovni. Veď stačí sa u nás na predajni pozrieť a porovnať si ich a kľudne aj poťažkať. Pár technických parametrov výkon 50W RMS 100W Max, frekvenčný rozsah 100-25.000Hz, impedancia 3 Ohmy a citlivosť 87dB. Ich cena je stanovená na 279Eur, ale veríme v ich akciové nasadenie. 

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

6 + 5 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu