Položky 0
HELIX F62C

HELIX F62C

HELIX F62C – Na sklade máme už dlhšie tieto reproduktory od nemeckej značky Audiotec Fisher. Jedná sa o 165mm komponentnú sadu, ktorej výhoda je rozdelená výhybka a tým pádom ľahšia/šetrnejšia /netreba cvakať pôvodnú kabeláž/ pre auta, ktoré majú výškový reproduktor na prístrojovej doske, alebo v A-stlpiku. Výkon 60/120 W RMS/MAX, impedancia 3 Ohmy, frekvenčný rozsah 55-22000 Hz a citlivosť 91 dB. Parametre ukazujú na možnosť napojiť na autorádio, vzhľadom na impedanciu, ale vzhľadom na výkon znesú aj zosilňovač. Osobne po ich montáži ich doporučujem, hrajú veľmi vyrovnane a čisto, čo sa vzhľadom na značku Audiotec Fisher aj očakáva. Ich cena je 119eur. HELIX F62C kúpiš TU

DNA dokonalého zvuku

Komponenty HELIX Car Audio kombinujú dokonalý pôžitok z hudby a skvelý zvukový zážitok s pomerom cena / výkon.

Každý člen rodiny HELIX kombinuje desaťročia vývojových skúseností s genialitou nových technológií a materiálov. Výsledkom je autentická reprodukcia hudby v autách.

odkazy : Audiotec

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

7 + 5 =

Autofólie - Carwrap - Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu