Položky 0

Hertz EP zosilňovače

Hertz Okrem nekompromisnej série zosilňovačov HP ktorého zástupcu sme preverili v teste, Hertz ponúka aj novú EP (Energy Power) sériu obsahujúcu 4 modely. Najlacnejším je 2-kanál EP2 za 4990 Sk s výkonom 2×60 W a 1×190 W v premostení.  Nechýba ani 4-kanál EP4 (7990 Sk) a 5-kanál (11 990 Sk) s rovnakým výkonom  a dominantou je monoblok EP1 (16 990 Sk), ktorý do impedancie 1Ω zatlačí rovný kilowatt.

 

Zdroj: autohifi&navigacie

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

12 + 13 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu