Položky 0

Incar Awards 2009: Ovácie pre Audison, znova!


InCar Awards - Winner Incar Awards 2009
Ocenenie od: Incar Magazine – Australia

Kategória: Reproduktory roka nad $1000
Výrobca: Audison
Produkt: Thesis TH K3 orchestra
     Od momentu čo dorazili reproduktory Thesis, nás tieto reproduktory očarili a videli sme v nich niečo osobitého a mimoriadne kvalitného a zdali sa bezkonkurenčné. Inštalácia a počúvanie vás taktiež odmení – sú nádherne lineárne s ohromujúcim detailom aký sme ešte doposiaľ nepočuli z takéhoto typu reproduktora. Na 6,5 palcovom Sax midbass meniči sú basy presné  a nesú všetky informácie ako sa patrí pre hlavný reproduktor, z trojpalcového stredotónoveho Voce meniča vystupujú hladké a jasné vokály tak, ako keby bol spevák priamo s vami. 1-palcový výškový reproduktor Violino len dokončuje trio a ponúka krištáľovo čisté výšky bez ostrých vrcholov ktorými trpí väčšina meničov. Toto je najlepší komponentový set aký sme počuli v tomto roku.
InCar Awards - Highly Commended Incar Awards 2009
Ocenenie od: Incar Magazine – Australia
Kategória: Inovácie roka
Výrobca: Audison
Produkt: Bit One
     Je tu nový produkt, ktorý je tak komplexný z hľadiska technológií, prepojovacích možností a schopností, že v tejto kategórii hry stojí úplne samostatne. Audison Bit One je all-in-one state-of the-art riešenie pre pripojenie viacero analógových a digitálnych zariadení. Príjma rôzne vstupné a výstupné typy pripojenia od klasických analógových RCA, k USB, Toslink a Ethernet. Je to digitálny EQ, digitálna frekvenčná výhybka, nástroj pre časové korekcie a obsahuje audiu-dedikovaný 32 bit DSP z analógových zariadení. A každá z týchto funkcií je k dispozícií viac než ôsmim kanálom, čo je niečo, čo je v tomto momente neprekonateľné. Rozhranie je k dispozícií pre počítače založené na OS Windows a v aute máte k dispozícií pozoruhodne všestranný diaľkový ovládač. Možno skonštatovať, že v súčasnosti ide o najvyspelejší audio procesor svojho druhu v priemysle s mobilnou elektronikou.
InCar Awards - Highly Commended Incar Awards 2009
Ocenenie od: Incar Magazine – Australia
Kategória: Inovácie roka
Výrobca: Audison
Produkt: Thesis TH quattro
     Línia Thesis zosilňovačov je to najlepšie čo Talianska firma Elettromedia vyprodukovala. Sú to na pohľad nádherné zosilňovače, ktoré majú viac násobne prepínanie módov (trieda A, trieda A/B, alebo High current – pre vysoké zaťaženie), vysoký výkon a taktiež majú schopnosť digitálne komunikovať s Audison Bit One procesrom (bez nutnosti použitia RCA káblov a s možnosťou kontroly z priamo v kabíne namontovanej riadacej jednotky).  Jeden veľmi nádherný kúsok zostavy, ktorá je veľmi blízko k dosiahnutiu vrchola.

Galéria

Použité produkty

Pozrite si podobné články, v kategóriách:

O autohifi vieme toho naozaj veľa, každý deň prejde našou montážnou dielňou pár áut a každá je iné, jedinečné – tak ako ich majiteľ. Zo skúseností vieme urobiť pre výsledok maximum a sme hrdí na to, že sa naši klienti pravidelne vracajú. Od roku 2004 píšeme blog o našich montážach a radi napíšeme článok aj o vašom aute – privezte ho a my vás presvedčíme!

Andrej Siváček, majiteľ Audiotuning

Napíšte nám…

Otázka

4 + 15 =

Autofólie – Carwrap – Ochranné fólie

Predaj a montáž: autofólií, ochranných fólií, okenných fólií, CarWrap fólií, karbónových fólií, bezpečnostných folií, dekoračných folií a leštenie svetiel.

U nás získate skvelý vzhľad aj zvuk. Nebojíme sa zložitosti, sme profesionáli a kvalita je pre nás základná veličina, ktorú predčí len spokojnosť zákazníka.

Z nášho blogu